افزایش حقوق دانش آموزان و رنگ دیوار در درمدسه

یک نقاش باید اطمینان حاصل کند که سطح را به طور یکنواخت رنگ روغنی مات می کند تا پس از اتمام پروژه، ناحیه تغییر رنگ ندهد.

این ممکن است به نقاشان نیاز داشته باشد که یک استراتژی داشته باشند که اجازه می دهد یک ناحیه از رنگ خشک شود در حالی که می توانند به کار روی منطقه دیگری ادامه دهند.

تماشای خشک شدن رنگ روغنی دیوار طرح دار ممکن است کسل کننده باشد، اما پوشیدن یک کت تازه می تواند فضای کسل کننده ای را زنده کند.

نقاشان از رنگ و لکه استفاده می کنند تا جلوه ای جدید و محافظت از آب و هوا را به سطوح خانه ها، ساختمان ها و سایر سازه ها ببخشند.

نقاشان صنعتگر از تکنیک های خاصی برای ایجاد پرداخت های منحصر به فرد استفاده می کنند. کمک کنندگان مواد و ابزار را حمل می کنند، محل کار و تجهیزات را تمیز می کنند و سایر وظایف اساسی را طبق محول شده انجام می دهند.

نقاش‌ها قبل از استفاده از پرایمر یا درزگیر و یا رنگ اکریلیک ساختمان، سطح اصلی را می‌پوشانند، و هرگونه نقص را یکنواخت می‌کنند.

برای محافظت از سطوح مجاور، آنها را با نوار چسب می‌بندند یا با برزنت می‌پوشانند. فقط پس از آماده سازی دقیق، آنها با استفاده از برس های دستی، غلتک ها یا سمپاش ها رنگ می کنند.

نقاشان صنعتی روی پل ها، سکوهای نفتی و ساختمان های بلند با رنگ ساختمانی روغنی کار می کنند. آنها ممکن است از سندبلسترها استفاده کنند تا پوشش های قدیمی را حذف کنند و از داربست کار کنند یا توسط کابل ها از مهارها آویزان شوند.

هیچ الزامی برای تحصیل وجود ندارد و بیشتر نقاشان در حین کار یاد می گیرند. برخی این حرفه را از طریق یک کارآموزی 3 یا 4 ساله می آموزند که تجربه کاری با حقوق را با آموزش رسمی تر ترکیب می کند.

 • منابع: 
  1. What does a Construction Painter do?
 • تبلیغات: 
  1. از نخود بجای ساچمه تفنگ بادی استفاده کنید!
  2. انسان موفق یک اشتباه را دوبار تکرار نمی کند!
  3. با خرما چسب خانگی بسازید
  4. پارچه برزنتی که جان 150 سرباز را در جنگ نجات داد!